Alfabetyczny (litery od E do I) wykaz osób pochowanych na Cmentarzu zakładowym w Laskach

Wykaz bazuje na spisie inwentaryzacyjnym dokonanym przez Teresę Cwalinę wg stanu na dzień 31 lipca 2009 r., uzupełnionego przez autora strony o pochówki z dat późniejszych.

Wykaz jest stale uzupełniany, w miarę dodawania kolejnych biogramów.

Kursywą na końcu wpisu podano numer kwatery zgodny z mapką cmentarza.
Siostry FSK figurują w wykazach alfabetycznych zarówno pod imieniem zakonnym, jak i pod nazwiskiem rodowym.

  • Ebner Seweryn (1912-1983), D VII/11
  • s. Elia - Jadwiga Maciejewska (1933-2002), E X/1
  • s. M. Elia - Marta Ślipska (1975-2004), E XII/1
  • s. Elżbieta - Jadwiga Sittauer (1904-1947), A III/4
  • s. M. Elżbieta - Janina Snarska (1909-1947), A III/3
  • Matka Elżbieta - Róża Czacka (1876-1961), kwatera założycieli
  • s. Emmanuela - Irena Jezierska (1911-1987),  A XI/2
  • Erdman Anna (1945-2004), B V/13
  • s. Eugenia - Karolina Siarka (1900-1953), A IV/1
  • s. Eulalia - Anna Kołosowska (1898-1948), A II/10
  • s. Faustyna - Jadwiga Jagiełło (1901-1971), A V/6
  • Fedecka Maria (1904-1977), D VI/13
  • Fedorowicz Aleksander Arian Teofil (1875-1951), D IV/13
  • Fedorowicz Jan (1911-1994), D IV/13
  • Fedorowicz Tadeusz (1907-2002), D IV/13
  • Fedorowicz Zofia (1876-1966), D IV/13
  • s. Felicyta - Kamila Surynt (1899-1973), A VI/4
  • Ferchmin Marek Stanisław (1936-2020), B V/8
  • Fijałkowska Marianna (1904-1984), B XII/3
  • Fijałkowski Walenty (1898-1958), B XII/3
  • Forbert Wanda (1895-1944), B II/6
  • Forbert Zygmunt (1894-1957), B II/6
  • Forma Józef (1906-1986), D VI/2
  • s. Franciszka - Helena Makowiecka (1868-1951), A III/10
  • s. M. Franciszka - Irena Tyszkiewiczowa (1887-1964), A III/11
  • Frankowski Antoni (1937-2016) B IX/8
  • s. Gabriela - Marianna Bednarek (1899-1968), A V/1
  • s. M. Gabriela - Stanisława Kałuzińska (1912-1994), E III/2
  • Gajewski Ludwik (1866-1939), B II/7
  • Galbarski Andrzej (1934-2001), C X/2
  • s. Genowefa - Zofia Lempkowska (1919-1942), A II/7
  • s. Gerarda - Antonina Madalińska (1894-1934), A I/10
  • s. Gerarda - Wanda Niewiadomska (1926-1993), D V/16
  • s. Germana - Elżbieta Murawska (1911-1981), A IV/5
  • s. Gertruda - Antonina Johannsen (1891-1942), A II/8
  • s. Gertruda - Serafina Głowacka (1910-2005), A II/8
  • Gibert Stanisław (1889-1944), B XI/8
  • Gilewicz Stefania - s. Andrzeja (1913-1948), A III/5
  • Ginko Adolf (1914-1986), B XII/16
  • Ginko Cecylia (1916-1994), B XII/16
  • Gładek Jadwiga Stefania (1946-1947), B V/13
  • Gładek Janina (1941-1942), B V/13
  • Gładek Stefania (1944-1945), B V/13
  • Głąbkowska Stefania (1926-2004), B VIII/1
  • Głąbkowski Krzysztof (1952-2008), B VIII/1
  • Głąbkowski Sławomir (1923-1964), B VIII/1
  • Godik Leokadia (1910-2002), D VIII/8
  • Gołąb Bronisława (1922-1944), B II/13
  • Gołębiowska Weronika (1909-1953), D IV/17
  • Gościewicz Jadwiga (1881-1963), B VII/1
  • Gościmska Alicja (1908-1991), C VI/4
  • Gościmska Maria (1877-1945), B II/11
  • Gościmska Maria Wanda (1914-1998), C VI/4
  • Gościmski Zygmunt (1877-1946), B II/11
  • Górecka Emilia - s. Adela (1893-1957), A II/11
  • Górska Marta (1896-1982), D VII/12
  • Górski Konrad (1895-1990), D VII/12
  • Grabowska Zofia - s. Ancilla (1906-1992), A XIII/5
  • Grabowski Józef (1872-1941), B IV/13
  • Grabska Halina (1902-1990), D V/22
  • Grabska-Wallis Elżbieta (1930-2004), D V/22
  • Grabski Zdzisław Feliks (1905-1973), D V/22
  • s. Gratiana - Stefania Grodzka (1929-1999), E VIII/1
  • Greindl Marie - Światopełk-Czetwertyńska (1915-1991), D V/27
  • Grocholska Anna (1892-1977), D V/26
  • Grocholska Ewa (1988-1988), D V/28
  • Grocholska Zofia (1942-1970), D V/28
  • Grocholski Antoni Krzysztof (1991-1991), D V/28
  • Grodzka Adela (1892-1980), D V/1
  • Groszek Wojciech (1876-1941), B V/6
  • Gutowska Bronisława (1909-1939), D II/16
  • Gutowska Józefa (1865-1939), D I/10
  • Gutowski Feliks (1922-1951), D I/10
  • Guzowska Janina (1910-1992), C VII/4
  • Gwiazda Edward (1902-1975), D VII/19
  • Gwiazda Marianna (1890-1980), D VII/19
  • Gzyra Władysława (1912-1944), B IX/13
  • s. Hanna - Marianna Wróbel (1908-1986), A X/8
  • Hebda Józef (1904-1990), D VII/1
  • Hebdzyńska Kazimiera (1905-1972), D V/20
  • Heinrich Maria Regina (1906-1998), B IX/3
  • s. Helena - Józefa Bobko (1902-1991), A XII/7
  • s. Helena - Zofia Jarnuszkiewicz (1881-1943), A III/1
  • Hełczyński Jerzy (1921-1997), D VII/6
  • s. Henryka - Jadwiga Chabowska (1891-1949), A III/8
  • s. Henryka - Jadwiga Dembińska (1901-1990), A XII/3
  • s. Hiacenta - Stanisława Stelmaszyk (1908-1978), A VIII/5
  • Hibner Władysława - s. M. Alfonsa (1912-1986), A X/9
  • s. Hieronima - Anna Jasińska (1881-1955), A IV/2
  • ks. Hlebowicz Henryk (1904-1941), D III/7
  • Hołubecki Leon (1896-1978), D VI/18
  • Hołyński Stefan Michał Mateusz (1892-1942), D IV/10
  • s. Honorata Antonina Kołaczkiewicz (1903-1940), A II/1
  • Hulanicka Zofia (1875-1940), D II/15
  • Hutten-Czapska Elżbieta (1888-1972), D IV/28
  • s. Imelda - Maria Modrzejewska (1908-1991), A XIII/1
  • s. M. Immaculata - Irena Załęska (1937-2007), A II/11
  • s. Irma - Barbara Małek (1949-1984), A IX/9
  • Iwańska Elżbieta (1933-2001), C XI/1
  • Iwińska Maria (????-????), D I/8
  • s. Iwona - Aniela Cukiert (1899-1973), A VI/5
  • s. Izydora - Janina Kausz (1927-1960), A IV/3
  • Iżycka-Herman Helena (1897-1975), B I/9
  • Iżycki-Herman Aleksander (1887-1961), B I/9
  • Iżycki-Herman Tadeusz (1919-1937), B I/9



Kliknij, by powrócić do poprzedniej strony

Copyright 2011 by www.cmentarz-w-laskach.pl Wszystkie prawa zastrzeżone!

info@cmentarz-w-laskach.pl